Kawasaki për MARAK extra rujtë 600cc,URGJENT

0 EUR

Shitet nga: Kawasaki 28 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Prizren
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Ninja
Shitet motori kawasaki zzr 600 Viti 1990 motori osht extra rujtne qe 1 vjet osht ardh nga zvicra osht doganum dhe homologim pagum nemer tem personal motori osht ne gjendje tip top vetem benzin edhe me vozit. Vërejtje motori osht shum i shpejt dmth blersi dubet tê ket provoj të vozitjes gumat continental të mira akumllator të ri serviset kryne as ni cent investim
Kawasaki
049210033
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione