Shes 2 Motorra

0 EUR

Shitet nga: Sokol 07 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Pejë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Suzuki
1. Shitet Jamaha 650 Kubik. Cmimi sipas marreveshjes.
Eshte i doganuar ne KS por me regjistrim te skaduar. Arsyeja e shitjes eshte, se jetoj ne Zvicerr dhe nuk mundem me shfrytezu.
2. Shihet Suzuki 125 Kubik Kros. Viti i prodhimit eshte 2009 i doganuar ne KS por me regjistrim te skaduar. Cmimi sipas marreveshjes. Arsyeja e shitjes eshte, se jetoj ne Zvicerr dhe nuk mundem me shfrytezu.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione