shes biqikleten sportive ne gjendje te rregullt

35 EUR

Shitet nga: Arlind 27 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Ducati
Modeli
Monster
Shes biqikleten ne gjendje te rregult me armatizer dhe disqe te mira e ardhur nga zvicrra per me shum info kontakton Nr +377-44-873-821
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione