Piaggio x9

1 600 EUR

Shitet nga: Indrit 25 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
X9
Shitet piaggio x9 ne gjendje perfekte ka te paguara dogan homologim te gjitha nrregull ka dhe tabela 01 me dokumenta esht ne rregull me shum informata kontaktoni ne numer
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione