Shitet biqikleta e ardhur nga zvicrra

100 EUR

Shitet nga: Kingi 29 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Komuna
Prizren
Motoçikleta
Të tjera
Prodhuesi
Generic
Modeli
Onyx
Shitet biqikleta nga zvicrra shum pak eperdorur mund te thirrni watchap dhe viber
Leaflet
Në fillim