Shiten Fellnet per WV PASSAT AUDI etj

600 EUR

Shitet nga: Veton 05 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITEN FELLNET nr 18 bojn per Golfa 4 -Golfa 5 golf 6 Passat Audi A3. A4 A6 etj.

Jon me rrath te Chrom jon shum te burka dhe rrin shum bukur en kerr

Qmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim