Fellne me Gome

600 EUR

Shitet nga: .. 31 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shiten fellne 19 me goma te veres. Jane te balancuara dhe pothuajse te reja .Vetem fellnet pa goma kan kushtu 1500€.Per ma shum telefononi ne Viber.
Leaflet
Në fillim