Setër origjinale për motorista

162 EUR

180 EUR

Shitet nga: Beni 10 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shes setren origjinale(XL) e ardhur nga Gjermania, eshte e perdorne shum pak dhe e pershtatshme per motorista apo edhe per veshje te perditshme.

Gilera mondial yamaha aprilia kawasaki piaggio honda
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione