Drita për Mercedes Benz C-class 2002

100 EUR

Shitet nga: Xhenga 01 Qer 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Shes dritat e Mercedesit C-class 2002 të dyja anëve , të djathtë dhe të majtë. Nëse bleni vetëm një dritë të njërës anë çmimi është 60€, nëse bleni dyjat çmimi është 90€
Në fillim