Herculiner Kit për ngjyrosje për Zonen e ngarkimit

Shitet nga: Privat Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Kit për ngjyrosje Herculiner për zonën e ngarkimit me zi - horntools.
përmbajtja:
- mbrojtëse e zezë 3.69 litra
- Pad jastëk
- skuter me 2 shtesa
- Furçë
Ngjyra është e mjaftueshme për rreth 7m ^ 2
Bojë mbrojtëse Herculiner është e lehtë për t'u përdorur për qindra aplikacione.
Veshje jashtëzakonisht e fuqishme përdoret kudo që nevojitet një sipërfaqe rezistente, dhe e qëndrueshme ndaj ndikimit.
Mund të përdoret për pothuajse çdo material, siç është plastika më e madhe si PVC, druri, metal, beton, alumin, asfalt, gome, tekstil me fije qelqi ..
Veshje është bërë nga poliuretani me granula prej gome,
• është 5 herë më e trashë se veshjet e tjera,
• nuk bie dhe thërrmohet
• parandalon ndryshkjen - vulosjen e të gjitha sipërfaqeve,
• Rezistente ndaj benzinës, naftës, tretësve dhe kimikateve
Këtu janë disa shembuj aplikimi
- zonat e ngarkimit
- bordet drejtuese
- Trupi i makinave
- Brendësia e motorit
- hapa ose shkalle
- Terreni i automjeteve komerciale
- Kamion
- Automjetet jashtë rrugës
- Varëse
- Makineri ndërtimi
- anije
- Kuti kali ose rimorkio
- Mbrojtja nëntokësore
- Shtëpi, garazh
- kat ose dysheme betoni
https://youtu.be/V9N6M_VCdpk linku për Video si përdoret)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim