Aparat diagnose per Vetura,Motorra dhe Shlepera

Shitet nga: agron 16 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Aparat Diagnose për Vetura Motorra dhe Shlepera. Në Gjendje të rregullt, por sa ësht ardhur nga Gjermania..! Për më shum informata na kontaktoni në Nr. 044 410 982 Qmimi 850€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim