Fellne dhe Goma 15-t'she

Shitet nga: Alban 21 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes fellne dhe goma 15'tshe, fellnet jan shum te mira te gdhendura ne menyr profesionale, gomat e veres, nuk Jan te reja, qmimi shum i volitshem!
Kontakt ne tel: viber,
+37745645548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim