Fellne dhe Goma

Shitet nga: Alban 22 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes fellnet dhe gomat, fellnet Jan te gdhendura ne menyr profesionale, gomat Jan te veres nuk Jan te reja, qmimi shum i volitshem,
Nr, tel: +37745645548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim