Lift i veturave

Shitet nga: edon 09 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet lifti n gjendje t rregullt dhe rrath shum të mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim