Lift per vetura

Shitet nga: Xxxx 21 Qer 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Lift per servise te veturave eshte i sapo ardhur nga
Gjermania si dhe shum i rujtur
Marka Zipo
Qon pesh 2500kg 2.5 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim