Pjese & service per auto klima

Shitet nga: Bashkim Dje 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Service Proklima Ferizaj rr Reqakut pn
Mbushje te klimave service
Të gjitha llojet e Kompresorave per vetura dhe kamion te ri dhe te vjeter
Filtera ,senzora , ventilatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim