Shiten Dy Regllazha Kompjuterike Dhe Nje Lift

Shitet nga: privat 06 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten Dy Regllazha Kompjuterike Dhe Nje Lift Regllazhes
ne gjendje te rregullt, Firma HPA Madein italy.

per me shum info. kontakto : 044 590 606.

Çmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim