Shiten qmimi sipas marrveshjes boi dhe ndrrim

Shitet nga: Xxx 20 Gush 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten ndrrohen fellnet e pasatitt 15 qe me guma te mira 2 goma te zafires 15 qe made in germany dhee fellnet e vekres me goma te reja gjithashtuu dhee gomat te x5 18 qe origjinale te perdorura shitenn dhee veqa veqq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim