PASTRIM Industrial i DPF (Partikell filterave)

1 EUR

Shitet nga: DPF Kosova 09 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
DPF Kosova ofron sherbimin e pastrimit profesional industrial te te gjithe DPF (partikell filterae), CAT (Katalizator) dhe SCR filterave per te gjitha veturat, autobuset, kamionet dhe makina te renda ndertimore.

Per dallim nga metodat e rendomta qe perdoren per pastrimin e filtrave te DPF, kompania DPF Kosova SHPK ofron pastrim te filtrave duke perdorur maqinen profesionale industriale e cila perdor shtypje te ujit te nxehte (rreth 90 grad celsius), shtypje te ajrit te kompresionuar dhe detergjentit special per pastrim te partikell filterave.

Ju garantojme pastrim te partikell filterave deri ne 98% te nje filtri te ri.

Ruani jetegjatesine e motorrit te vetures tuaj duke bere pastrim cilesor dhe profesional tek ne.

Na kontaktoni ne +38344240333

Viber: +38344240333
WhatsApp: +38344240333
E-mail: dpfkosova@gmail.com
https://www.facebook.com/dpfkosova1/
https://www.instagram.com/dpfkosova1/

DPF Kosova
Apollonia E6, perball BauMarketit, rruga per Uglar, Fushe Kosove...

Ju mirepresim.

PS: Kerkojme automekanik per bashkepunim.


udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN TERRANO RENO CLIO MEGANE SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa Ericsson LG Blackberry Iphone Banesa
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA bmw 535 d bmw 320 d bmw x5
Leaflet
Në fillim