Shitet Lifti ose ndrrim me vetur

1 400 EUR

1 700 EUR

Shitet nga: Auto Pjese 27 Maj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Shitet Lifti apo dizalica esht e qmontuar
Dhe ka keto pamje

Bejm nderrim edhe me vetur
Auto Pjese
+37744285683
Leaflet
Në fillim