VW AUDI

15 EUR

Shitet nga: ELEKTRO MEKANIK 28 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Kryejm keto pune:
SERVISIMIN E MAKINAVE
SERVISIMIN E TRAKTOREVE
BEJM SERVISIMIN KOMPJUTERIK VW-AUDI
-Leximin dhe fshirjen e gabimeve ne vetura
-Fikjen e dritave ne instrument tabel si :
-Driten e motorrit
-AIR BAG
-ESP.

LIPJAN/F.SH GADIME E EPËRME

TEL/VIBER
044791307 +37744791307
044620216
044377624 +37744377624
ELEKTRO MEKANIK
044791307
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione