Regllazh Kompjuterike Profesionale nga zvicra

0 EUR

Shitet nga: Geni 01 Qer 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes regllazhen per automjete thuajse e re e ardhur nga zvicrra dhe e perdorur n kosov esht digjitale dhe shum e sakt per me shum kontakto 049604426.
Ndrrim i mundshum.
Leaflet
Në fillim