Shitet frigoriferi 50 eu.

50 EUR

Shitet nga: Vedat 18 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Oferte speciale
Per 50 eu dorezo frigoriferin tend te prishur dhe merre nje ne rregull..
Leaflet
Në fillim