Shitet makina 50 eu.

Shitet nga: Vedat 23 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Oferte speciale
Per 50 eu dorezo makinen tende te prishur dhe merre nje ne rregull..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim