Diagnoze kompjuterike VCDS

0 EUR

Shitet nga: Meteor Dje 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Diagnoze kompjuterike per VW AUDI,deri 2020
kontrolle e pergjithshme
kontrollim i dizneve
dhe shum e shum opcione tjera.
Leaflet
Në fillim