Panell

0 EUR

Shitet nga: Arliind Qerkini 13 Maj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjeter.Bëjmë mbulimin e fabrikav,garazhave,depov.LLojet Panell 4cm,5cm,8cm,10cm,12cm. Tani vjen me 10% zbritje për më shum na kontaktoni:


045-236-776
+383-45-236-776
Arliind Qerkini
045236776
Leaflet
Në fillim