Auto bartje 24h si dhe servisime

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: bekim 18 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bartim automejete si dhe kemi servisin tone jemi ne sherbim 24 ore, falemderit per mirkuptim!
Nr telit: 044610155/ 045663363/044/049
149365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim