Auto Servis Pjes "XONI" VW GOLF 2 JETTA AUDI 80 B4

Shitet nga: Auto Servis - Pjes " XONI " 29 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto Servis - Pjes " XONI " Ju ofrone te
Gjitha Pjeset Per VW Golf 2 jetta
Audi 80 Audi 80 B4 Passat Kombi T2-T3-T4 Kemi Motorra Benzin 1.6-1.8 - Diesel 1.6 te thjesht me turbo dhe tdi 1.9 i thjesht turbo tdi dhe sdi me Garancion bejme dhe montimin e tyre Kem te Gjitha Pjeset Per Vw Dyer,Hauba,Gypeka,Altenatora,Anllasera dhe shume sene tjera per mashume info kontaktoni Nr Telefonit :044-752-777 Ose Ne Viber : +37745320445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim