Autoelektrika'Astriti'

0 EUR

Shitet nga: dielli Dje 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
CHIP TUNNING Fuqi dhe Zbritje te Harxhimeve
REMAP STAGE 1 2 3
EGR OFF(Eleminimi i EGR Ventilit) te perijetshem

DPF OFF(Eleminimi i Diesel Particular Filterit) te perijetshem
SPEED LIMIT OFF
SONDA OFF
DSG REMAP
ADBLUE Delete Software Solutions
LAUNCH CONTROL
KETO PROBLEME LARGOHEN PERGJITHMON
KLONIMIN e te gjitha lojeve te kompjuterve
KLONIMIN ete gjitha DSG ndrruesve te shpejtsive
CHIPTUNING(REMAP) fuqi te shtuar
+23-35-65%
-10 -20% uljen e shpenzimeve
stage 1 stage 2 stage 3

te gjitha lojet e makinave deri ne modelet e fundit te 2020
bllokada profesionale me trendin me te ri ne bot kunder vijedhjes se makinave , per qdo lloj makine deri ne modelin e fundit

rregullimin e te gjithave veturave VW AUDI SKODA SEAT me problemin e HOT START qe kan problem kur makina esht e ngroht dhe nuk ka ndezje te shpejtt
garantojm kualitet me aparaturat e brendit mete fundit dhe mete mirat ne bot
Rregullimin e Qelsave
Programimin e Qelsave
Si dhe Shumzimin e te Gjitha llojeve te qelsave me Kod

si dhe RADIO CODING ete gjitha lojeve te radio kasetofonave
MBUSHJEN DHE SERVISIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE KLIMAVE

TRADIT 30 VIJEQARE me staf profesional

faqija jon ne FB

https://www.facebook.com/AutoElektrikaAstriti/


044122282
049122282
Leaflet
Në fillim