Automatikë për tharëse të ajrit të kompresuar

65 EUR

Shitet nga: smarttronik 12 Maj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Automatikë për tharëse të ajrit të kompresua e bazuar ne mikrokontroller Pic12f683, Prodhuar dhe zhvilluar nga SmartTronik Prishtinë
Për më shumë informata vizito www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=1262&controller=product&id_lang=2
Leaflet
Në fillim