EXTRA LARJE DANI

25 EUR

30 EUR

Shitet nga: Ramadan 16 Maj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
EXTRA PASTRIM I BRENDSHEM KIMIK PER VETURA.Shtëpi.lokale.zyre etj...
Pastrimin kimik:te karrikave,tepijave,tavanit,plastikave ETJ.
Posedojme makinen e cila ben fshirjen,larjen,tharjen,pastrimin- dezinfektimin,me mjete moderne,profesionale,te importuara nga ITALIA
Te gjitha njollat ne veturen tuaj do te zhduken.
Ejani dhe binduni,NXITONI TE NA VIZITONI :)
Gjindemi ne sllatin buze magjistrales PRISHTINE-PEJE afer rrethit te ajroportit.Perballe Rent-A-Car fita
Cmimi kushton vetem 25 €
ju mirpresum. Po ashtu bëjm dhe pastrimin e kolltukve (kauqave) 3 2 1 për vetem 25€ me Respekt nga unë Dani💙


Nr. tel. 045825946 viber +37745825946
Ramadan
045825946
Leaflet
Në fillim