Jepet lokali ose autoservisi me qira

0 EUR

Shitet nga: gazmendi 18 Maj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

JEPET LOKALI OSE AUTOSERVISI ME QIRA

Ësht i përshtatshëm për lokal dhe autoservis...

Gjendet buzë asfalltit, në relacionin e autostradës PRISHTINË- VUSHTRRI, 100 metra larg urës dhe rrethit të Babimocit, viza-vi firmës së drurit Marles, në anën e kundërt të saj,

Është autoservis ...për mekanik, limar, gomisteri, autolarje, e tjera...

Shumë i përshtatshëm për sallon të kerreve, për autopjesë të vjetra, e tjera, e tjera...

Rrethi rrugor pran pllacit, është i përshtatshëm, sepse ka orientim për Prishtinë, Babimoc, Vushtrri e Mitrovicë... Mjafton për autosallon, sepse ka pamje të mirë nga asfallti, me rrugë shumkaheshe....

Me marrëveshje, mund të blejmë ndonjë kioskë apo kontejner....

Provo se s të bjen keq, sepse e ka hijeshinë dhe kushtet të jetë sallon i automobilave.....


jepet me çmim të volitshëm....

gazmendi
045 848 764
Leaflet
Në fillim