Jepet me qira AUTOSERVISI

Shitet nga: gazmendi Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë


Gjendet buzë asfalltit, në relacionin e autostradës PRISHTINË- VUSHTRRI, 100 metra larg urës dhe rrethit të Babimocit, viza-vi firmës së drurit Marles, në anën e kundërt të saj,

Është autoservis ...për mekanik, limar, gomisteri, autolarje, e tjera...

Shumë i përshtatshëm për sallon të kerreve, për autopjesë të vjetra, e tjera, e tjera...

Rrethi rrugor pran pllacit, është i përshtatshëm, sepse mund të orientohesh për Prishtinë, Babimoc, Vushtrri e Mitrovicë... Mjafton për autosallon, sepse ka pamje të mirë nga asfallti, me rrugë shumkaheshe....

Çmimi shumë i volitshëm, me marrëvesje.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim