Kodime per vetuar Audi, Bmw dhe VW!

0 EUR

Shitet nga: Aa 31 Maj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejm aktivizime dhe kodime per Audi, Bmw dhe VW nga viti 2008 deri 2020, si me posht:
* Largimin e bllokades se Dvd-se;
* Aktivizimi i dritave te mjegulles ne kthesa;
* Aktivizimi i gjilperave si F1;
* Aktivizimi i Led-it mrapa edhe gjate dites;
* Aktivizimi i 10 deri 30 ngjyrave te Ambient Light;
* Aktivizimi i uljes se pasqyres ne rikvers;
* Aktivizimi i Dynamic Light;
* Aktivizimi i mbylljes se bagazhit me cels;
* Aktivizimi i Ledave;
* Ndalja e alarmit te rrypit te sigurise;

Kontakti Viber: +38345102102
Aa
  Online
+38345102102
Leaflet
Në fillim