LESHOJM EDHE ME QERA

4 000 EUR

6 900 EUR

Shitet nga: avdi 09 Korr 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHES DETEKTOR PER HULUMTIMIN E ARIT DHE THESAREVE DERI NE 12 METRA THELLESI I TESTUAR DHE I GARANTUAR. NOKTA GOLDEN KING DPR PLUS E LESHOJM EDHE ME QERA, TEL wiber +38349240224

LESHOJM EDHE ME QERA
Leaflet
Në fillim