Digall

100 EUR

350 EUR

Shitet nga: Lindi 15 Maj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet digalla e ardhur nga gjermania, e re siq shihet ne foto dhe e pa perdorur.
Eshte 500W,ne 6 metra terheq 200Kg,kurse ne 12 metra terheq 100 Kg.
Leaflet
Në fillim