U Shit FLM MERRJEP Shitet Shkoda Octavia 1.9 TDI

3 500 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: Leo Dje 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
Urgjent oferta vlen 24 or 3500€
Per ma lir mos u lodhni me thir
se nuk vjen ne shprehje ner 3500€ Oferta vlen deri neser ora 16:00
Me ndrim tjeter qmim 4500€
Shitet Shkoda Octavia 1.9 TDI me te kuqe
ne gjendje te rregullt
ne te gjitha serviset e kryera
rypi dhomzor set firma gjermane LUK
korpllamell zamajc drugllager set LUK
farat para dhe mbrapa te reja
dhe shum servise te kryera
keri eshte shum ne gjendje te rregullt
hipotek nuk eshte pres blers serioz
Bej edhe ndrim me ndrim qmimi eshte 4500e
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione