ŠKODA SUPER B 1.6 TDI RKS

6 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO SALLON "KOSOVA" Dje 20:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Superb
●● ŠKODA SUPER B 1.6 TDI
●● I REXGISTRAUR RKS
●● VITI I PRODHIMIT 10.2013
●● LIBRA TE SERVISIT, 2 QELSA
●● KILOMETRA 251234 KM
●● Çmimi 6200 euro
☎️ 049-859-859
☎️ 044-777-075
AUTO SALLON "KOSOVA"
AUTO SALLON "KOSOVA" Ben SHitjen dhe blerjen e veturave Dhe transport
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maxhistralja Prizren- Fush Kosov. Perball Hib Petroolit Tregoje në hartë
049859859
https://www.facebook.com/AutoSallonKosova/
AUTO SALLON "KOSOVA"
  Online
049859859
Leaflet
Në fillim