shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Shitet nga: mensur 11 Gush 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Eshte ne gjendje shum te mir regjistrim 11 muaj eshte shum i rujten dhe extra i rregullun ... bej ndrrim
Leaflet
Në fillim