Shitet urgjent

3 600 EUR

Shitet nga: Qendrim demaj 26 Maj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Alfa Romeo 1.9 JTD 2004 diesel,ka regjistrim 10 muaj , ka guma te veres dhe te dimrit me fellne eshte me klim ,serviset jan te kryera , eshte ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni.

044981015 viber
045485248 viber
Qendrim demaj
044981015 045485248
Leaflet
Në fillim