ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Shitet nga: Muli 10 Gush 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Vetura eshte ne gjendje shum te mir motorrike si dhe estetike.. KM i ka te sakta, vet e kom pru nga Zvicra qe 2 muaj.
Vetura eshte e pajisur me navigacion te madh, senzora te parkimit, tempomat etj..
Leaflet
Në fillim