KERKOJ ALFA ROMEO 147 te kuqe TE AKSIDENTUAR

0 EUR

Shitet nga: Edison Letaj 30 Korr 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Kerkoj Alfa Romeo 147 te aksidentuar me ngjyre te kuqe dhe me targa kosovare si ne foto
Edison Letaj
Në fillim