SHES TV VIDEOKON DHE NDRROJ MENEJSEND

Shitet nga: sevdail 26 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 149
SHES TV VIDEOCON SHUM TE MIR PUNE DHE IRI VETEM 6 MUAJ IPERDORT PREJSE UBLE NE SHITORE NE ZVICER KASHUM FOTOGRAFI TE PASTER DHE NGJYRA TE MIRA . NDRROJ ME DRU DHE ME NEJSEND QE UMKONVENON. ME NEJ TEL. TEL. 045 524 015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim