I shes lire komplet vetem 200 euro.

Shitet nga: Isa 05 Maj 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 149
Shes fara dhe drita stop te llojeve te ndryshme te veturave deri 2008. Ka dhe nje mbrojtes te minibusit dhe nje te xhipit, maska te golf. 2 dhe te tjera si ne foto. Jane marre me ndrrim ne vlere 600 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim