rimorkio-prekolica

Shitet nga: rimorkio 25 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 149
shitet rimorkio e ardhur prej zvicres qe 3 muj boj dhe ndrrim me qka tme
konvenon per info 044775789 rimorkio prekilic prekolica opel seat vectra golf scoda shkoda shkod renault reno fiat audi bmw honda suzuki skuter skuteri
skuterin mondial piaggio malaguti aprilia mercedes tauran touran tuareg caddy ford citroen mazda subaru mitsubish peugeot volvo niva lada zastav kaliber gilera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim