Ushiiiitt

75 EUR

750 EUR

Shitet nga: LLAPI 12 Dhj 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 155
Shitet alfa romeo 155 benzin ne gjendje shum tmir hargjime mesatare posedon xhamat krejt me rrym klim funksionale abs airbag muzik shum tmir me usb cd bufer etj , vme fellne 15 vetura ka nje vozitje shum te rahatshe dhe esht extra e shpej5 , vetura esht shum e rujt dhe e mirmbajtur pa pik vrejtje pa asnje investim ne te , regjistrimi ika skadu qe nje jav perkthimi menjehershem te noteri , per mashum kontakt 049112810 viber +38649112810 boj ndrrim me golf 2 3 gjet opel pezho citroen bmw etjj
Leaflet
Në fillim