shiten drut 30 euro metra

30 EUR

Shitet nga: dru 15 Mar 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 155
drut jan qarr bung shkose e ahë
kontaktoni 044874537 dhe viber +38344874537
Leaflet
Në fillim