Alfa Romeo 155 1.8 b

999 EUR

1 150 EUR

Shitet nga: alfa 24 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 155
shitet makina alfa rome 155 1.8 16 ventilla n gjendje shum te mir teknike dhe optike regjistrimi i skaduar qe 3 muj bejm ndrrim vaiber +37744334073
Leaflet
Në fillim