Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16v -06

0 EUR

Shitet nga: Shkumbin Fazliu 06 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 159
Shes Alfa Romeo 159 1.9 diesel 16v 6 shpejtësi ! Vetura ka 132.000 km të kaluara dhe është e ardhur nga Zvicrra ! Për më shumë shihet në foto dhe kontaktoni permes telefonit ose në whatsapp +38649432578
Shkumbin Fazliu
+38649432578
Leaflet
Në fillim