Alfa Romeo Brera SKY VIEW 2.4 JTDM 200PS

14 000 EUR

Shitet nga: Alfa Romeo 15 Qer 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Burim
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Brera
Shes Alfa Romeo Brera Sky View motorri diesel 2.4 JTDM me shpenzime shume te vogla , eshte shume pak i perdorur vetem 59 000KM te garantuara , vetura momentalisht gjendet ne gjermani por nese ka interesim brenda pak dite e sjellim ne kosove ,
Vetura ka keto karakteristika :

-Tempomat
-Klime
-Interierin Gjysem Lekur Alcantara , shume e rralle,
-Panorama
-Navigacion te madh,
-6 shpejtesi manuel
-Veture shum e rralle,
-Full Extra , veture sport dhe e shpejt,
-Goma te dimrit etj..
Leaflet
Në fillim